Blue Lock Episode 7: Datum vydání, spekulace, sledovat online

7. díl Blue Lock vyjde v sobotu 19. listopadu 2022. Přinášíme vám nejnovější aktualizace anime.

V šesté epizodě Blue Lock se dozvídáme, že Kuon, kapitán týmu Z, je celou dobu zrazoval tím, že prozradil jejich strategie a zbraně týmu W výměnou za to, že ho nechal být nejlepším střelcem týmu Z. Tím by postoupil do následujícího výběru, i kdyby tým Z prohrál.

jak vypadá 15 kilo tuku

Pro tým Z to vypadá složitě, protože nyní hraje proti týmu W s deseti hráči proti 12. Zde jsou nejnovější aktualizace.

Obsah 7. díl Spekulace Datum vydání 7. epizody 1. Má 7. epizoda Blue Lock tento týden přestávku? Epizoda 6 Rekapitulace O Blue Lock

7. díl Spekulace

Příští epizoda bude obsahovat zbytek zápasu proti týmu W, ke kterému se nyní připojí Kuon. Tým Z se bude snažit porazit 12 hráčů s pouhými 10 ve svém týmu, takže uvidíme, jak plánují vyhrát a jestli se jim to podaří.

Kuon se připojuje k týmu W | Zdroj: Crunchyroll

Datum vydání 7. epizody

7. epizoda anime Blue Lock vyjde v sobotu 19. listopadu 2022. Název epizody ani ukázka nebyly zobrazeny.

1. Má 7. epizoda Blue Lock tento týden přestávku?

Ne, epizoda 7 Blue Lock nemá tento týden přestávku. Epizoda bude uvedena ve výše uvedeném datu.

Epizoda 6 Rekapitulace

Epizoda začíná tím, že tým Z mluví o svém dalším zápase proti týmu W. Pokud tým W prohraje, bude mimo turnaj. Bratři Wanima jsou klíčovými hráči týmu W, kteří využívají kombinační hru.

Wanima Brothers | Zdroj: Crunchyroll

Kuon vyvíjí novou strategii pro příští hru, aby každého nechal zazářit ve třísměnném vzoru, vpředu-tři. Zápas začíná. Bratři Wanima mají silný komunikační styl, používají oční kontakt, aby věděli, kdy projít. Zdá se, že Chigiriho znají a spouští ho tím, že se mu posmívají o jeho zranění.

Isagi blokuje jejich střelu právě včas a říká Chigiri, aby je ignorovala. Tým Z dává dva góly. Jeden z bratrů Wanima zahraje faul, vysadí tým Z, aby dostal volný zásah a získal další bod. V prvním poločase skórovali 3:0, všechny body zaznamenal Kuon.

V dalším poločase si bratři Wanima připsali dva body. Kuon se zpočátku omlouvá, že je nechal skórovat, ale Isagi zahlédl na jeho tváři zvláštní úsměv. Zdá se, že tým W uhodl strategii týmu Z.

Isagi z toho vyvozuje, že protože Kuon dal všechny góly v prvním poločase, ale nechal tým W dohnat ve druhém, zradil je, aby mohl být nejlepším střelcem a postoupit do dalšího výběru sám.

Kuonův úsměv | Zdroj: Crunchyroll

Isagi konfrontuje Kuona a bratři Wanima potvrdí jeho dedukce. Kuon se připojí k jejich týmu a řekne týmu Z, že budou hrát 12-10. Ego to nechává pokračovat. Kuon říká Isagi, že to udělal, protože nemají šanci porazit tým V, který vyhrál tým Y 8-0. Tým W opět boduje a vede nad nimi 4:3.

Sledujte Blue Lock na:

O Blue Lock

Blue Lock je japonská manga série, kterou napsal Muneyuki Kaneshiro a ilustroval Yusuke Nomura. Od srpna 2018 se objevuje v časopise Kodansha’s Weekly Shōnen Magazine. Blue Lock vyhrál 45. ročník Kodansha Manga Award v kategorii shōnen v roce 2021.

Příběh začíná vyřazením Japonska z Mistrovství světa ve fotbale 2018, což přimělo Japonský fotbalový svaz k zahájení programu vyhledávání středoškolských hráčů, kteří začnou trénovat v rámci přípravy na pohár 2022.

Isagi Youichi, útočník, dostane pozvánku do tohoto programu brzy poté, co jeho tým ztratil šanci jít na Nationals, protože přihrál svému méně kvalifikovanému spoluhráči.

Jejich trenérem bude Ego Jinpachi, který má v úmyslu „zničit japonský poražený fotbal“ zavedením nového radikálního tréninkového režimu: izolovat 300 mladých útočníků ve věznici podobné instituci zvané „Blue Lock“.